6. b u PŠ Noršić Selo

Učenici 6. b razreda matične škole zajedno sa svojom razrednicom Sanjom Rapljenović posjetili su područnu školu u Noršić Selu. Lijepo vrijeme, prekrasan krajolik, svježi planinski zrak te gostoprimstvo domaćina izazvali su oduševljenje učenika iz Bregane. Svjedoče tome i njihove rečenice:

Kad smo stigli, profesorica hrvatskog jezika Marija Aščić pokazala nam je učionice i upoznala nas je sa puno predmeta koje su izradili učenici iz škole Noršić Selo. Nakon toga smo išli ručati. Kada smo poručali, dečki su izjurili na igralište igrati nogomet, mi cure smo ostale i upoznale s ostalim djevojkama. Nakon toga učiteljice su nas povele u šetnju do sela. Jako je brdovit, ali zavičaj je predivan. Uživali smo i rado bismo ponovo posjetili Noršić Selo.

(Luna Weismann)

Škola i okolica škole je lijepo uređena. Ima voćnjak, ljekovito bilje i cvijeće. Družili smo se sa učenicima škole i lijepo se zabavili.

(Natalija Grdanjski)

Moj dojam o dolasku u Noršić Selo je jako dobar. Bilo je zabavno i zanimljivo. Lijepo smo se družili i zabavljali. Škola i okolica škole je jako lijepa. Nadam se da ćemo ponoviti posjet Noršić Selu.

(Lucija Vrbančić)

Jako mi se svidjela predstava i igranje nogometa i košarke. Učenici su jako dobri i veseli.

(Kristijan Štefanić)

U Noršić Selu sam upoznala nove prijateljice. Jako sam se zabavila. Igrale smo odbojku i košarku. Saznala sam puno toga o njihovoj školi, kako uče, raspored sati, koliko sati imaju i još mnogo zanimljivih stvari. Njihova škola je mala, ali ima puno zanimljivosti. Imaju predivan voćnjak. Vrlo su složni i jako dobri glumci. Jako mi se svidjelo i nadam se da ću opet ići u školu u Noršić Selu.

(Anamarija Marić)

Med od maslačka bio je nešto najfinije i najslađe što sam ikada kušao. Predstava mi se jako dojmila i vodio bih opet doći ovdje.Jako mi se svidjela škola i okoliš oko nje. Najbolje mi je bilo kada smo igrali nogomet. Učenici su jako veseli i ljubazni. Volio bih ponoviti ovakav dan.

(Mateo Ratešić)

Meni se jako dojmila ova nastava u Noršić Selu. Isto tako mi predstava i volio bih opet doći i posjetiti ih.

(Gregor Smolej)

Meni je u Noršić Selu bilo super jer je bilo puno vremena za igru i druženje. Bilo je fino jelo i učenici su bili dobri i društveni. Škola je jako lijepa i tiha.

(Matija Vrbančić)

Bilo je super! Cijelo vrijeme igrali smo nogomet. Ručak je bio fini. Lijepo je organizirana nastava. Predstava me se jako dojmila.

(Renato Grdanjski)

Jako mi se svidjelo unutar škole zato što mi je  prvi put da sam bila unutar nje. Izvan škole, tj. u cijelom Noršić Selu mi se svidjelo, ali ne toliko zato što svaku nedjelju idem u crkvu u Noršić  Selu. Najviše su mi se svidjeli radovi učenika i učitelja koji su ih izrađivali. U školi smo gledali predstavu o prijateljstvu. Predstava mi se jako svidjela. Ovaj izlet mi se jako svidio zato što je sve prekrasno i upoznali smo nove prijatelje.

(Matea Fauković)

Meni se u Noršić Selu jako svidjelo. Vidjeli smo mnogo zanimljivih stvari u školi i upoznali smo nove prijatelje. Vrtovi škole jako su lijepo uređeni  i njegovani. Svi učenici škole brinu se o školi i vrtu. Jako mi se svidjelo u Noršić Selu i voljela bih ga opet posjetiti.

(Lara Weismann)

U Noršić selu mi je bilo super, ali moram priznati bilo je jako vruće i jako mnogo tekućine koju popio.

(Luka Tašner)

Kada smo došli prvo smo pogledali učionice. Zatim smo imali ručak. Nakon ručka neki su igrali nogomet, odbojku i košarku, a neki su otišli u šetnju. Poslije smo posadili nevene i zalili cvijeće. Svima nam je bilo jako zanimljivo. Djeca iz škole su nam odglumili predstavu o prijateljstvu. Ovaj izlet nam se jako svidio.

(Dora Lastovčić)

Posjetili smo PŠ Noršić Selo. Jako mi se svidjelo, pogotovo mi se svidjela predstava, učenici, krajolik i igranje nogometa. Bilo je super.

(Tin Horvat)

Na ovome izletu sudjelovao je samo 6. b. Na žalost, nisu nam se mogli pridružiti ostali razredi. Uzbudljiva je bila vožnja autobusom. Kad smo stigli vidjeli smo predivne ljepote koje nam krajolik pruža. Upoznali smo se s učenicima koji pohađaju PŠ Noršić Selo. Dan nam je protekao brzo, ali sam se lijepo provela. Nikada ga neću zaboraviti.

(Ivona Novak)

U Noršić Selu mi se jako svidjelo. Zabavili smo se i igrali košarku, nogomet i odbojku. Upoznala sam nove prijatelje koji su vrlo simpatični. Vani smo se igrali i počela je padati kiša, ali nakon 3 minute je prestala padati.

(Maja Muženjak)

Meni se svidjelo. Najviše me se dojmilo kad smo igrali odbojku, košarku i nogomet. Isto tako mi se svidjela predstava. Svidjela mi se škola i njezin okoliš.

(Luka Kovačević)

U Noršić Selu mi je bilo zabavno. Upoznala sam neke nove prijateljice. Družile smo se, igrale i lijepo provele. Voljela bih ponoviti ovakav dan.

(Ines Paukovec)

U Noršić Selu mi je bilo lijepo. Svidjelo mi se družiti sa učenicima, a najljepše mi je bilo kada smo igrali nogomet. Svidjela mi se predstava, cijela škola i okoliš.

(David Ratešić)

objavio: Igor Matijašić   datum: 21. 5. 2015.

Učiteljica Valentina obnovila status savjetnice

« Travanj 2024 »