DJELATNICI ŠKOLE
Ravnatelj i stručni suradnici
Ravnatelj
Igor Matijašić
radno vrijeme: 7 - 15 sati
Pedagog
Željka Ceglec
radno vrijeme:
ponedjeljak, srijeda: 13 - 19 sati
utorak, četvrtak: 7 - 13 sati
petak: u smjeni s učenicima 1. - 4. razreda
Socijalni pedagog
Marija Kapuđija
radno vrijeme:
ponedjeljak, srijeda: 7 - 13 sati
utorak, četvrtak: 13 - 19 sati
petak: u smjeni s učenicima 5. - 8. razreda
Knjižničarka
Ivančica Otmačić
radno vrijeme:
ponedjeljak, srijeda – 8 - 14
utorak, četvrtak – 13 - 19
petak 7 – 13 sati
Administrativno osoblje
Tajništvo
Krešimir Fijačko
radno vrijeme: 7 - 15 sati
Računovodstvo
Gordana Mazalović
Nada Car
radno vrijeme: 7 - 15 sati
Matična škola u Bregani
Razredna nastava (1. - 4. razred)
Zvjezdana Košćica
Ivona Injić
Vesna Benda
Ružica Fabekovec
Zvjezdana Malović
Aleksandra Gudlin Mićić
Jasmina Dadić
Greta Mahović
Vlasta Vereš
Josipa Tandarić
Anita Ban
Ivana Smolej Kolarek
Danijela Horvat - engleski jezik
Nikolina Vidović - engleski jezik
Andreja Vlahović Gabriša - engleski jezik
Dijana Starčević - njemački jezik
Lidija Vučajnk Škrobot - slovenski jezik
Ivo Ikić - vjeronauk
Barbara Dodić - vjeronauk
Marin Rimac - glazbena kultura
Kornelija Turić Dorotić - likovna kultura
Sanja Barbarić - informatika
Ivona Vrančić - informatika
Rad u produženom boravku
Ana-Marija Šovagović Zuzjak
Tomislav Palačković
Nikolina Kramarić
Predmetna nastava (5. - 8. razred)
Marija Aščić – hrvatski jezik
Valentina Mahović – hrvatski jezik
Tomislav Mićić – hrvatski jezik
Kornelija Turić Dorotić – likovna kultura
Marin Rimac – glazbena kultura
Nikolina Vidović – engleski jezik
Andreja Vlahović Gabriša – engleski jezik
Dijana Starčević – njemački jezik
Lidija Vučajnk Škrobot - slovenski jezik
Andreja Fabac – matematika
Helena Bišćan Motočić – matematika
Maja Pritišanac Jug – matematika, fizika
Petra Lucia Jović - matematika
Kosta Radanović - priroda
Đurđica Kovač Horvat - kemija
Valentina Martinček – priroda, biologija, kemija
Sanja Rapljenović – povijest, geografija
Marta Smjerog – povijest
Martina Glasnović – geografija
Ivona Vrančić - informatika
Sanja Barbarić - informatika
Ivana Filipović - informatika
Bruna Orsag - tehnička kultura
Igor Kupres – tjelesna i zdravstvena kultura
Sandra Jurković – tjelesna i zdravstvena kultura
Ksenija Vilić – vjeronauk
Barbara Dodić - vjeronauk
Pomoćnici u nastavi
Snježana Glaser
Lucija Celizić
Marija Noršić
Maja Đurđica Halambek
Marija Benković
Anita Veršić Mihaljević
Petra Frey
Đurđica Bortas
Antonela Ćosić
Tehničko osoblje
Mirjana Bencalić
Mateja Tomašković
Suzana Kuhtić
Alojz Kos
Stjepan Ocvirek
Barica Ivkovčić
Marjana Regović
Ivanka Košćica
Katica Orešković
Dražen Bašić
Područna škola Grdanjci
Razredna nastava
Suzana Kos
Natalija Hrenek Prosoli
Predmetna nastava
Barbara Dodić - vjeronauk
Dijana Starčević - njemački jezik
Sanja Barbarić - informatika
Nikolina Vidović - engleski jezik
Tehničko osoblje
Slavica Horvat
« Ožujak 2022 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
28 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |