Projekti

Razredne web stranice

Škola na radiju

Ana Vita Šlatka brončana u Bedenici

Treća srijeda u listopadu bila je namijenjena za atletske kros utrke u sjeveroistočnom dijelu naše županije. Naša škola nastupila je s 14 natjecatelja u sve četiri kategorije. Najbrojnije školsko sportsko natjecanje u županiji okupilo je 329 natjecatelja iz 27 škola. Uz organizatore, voditelje ekipa i druge sudionike skupilo se preko 400 sudionika što je jedinstven da za školu u Bedenici koja se već niz godina pokazala kao dobar domaćin. Razlog za održavanje krosa su veće livade koje su vrlo blizu školi. Usprkos tome što imaju dvije trećine učenika manje od naše škole, ove godine su im otvorene nova sportska dvorana i još jedna manja dvorana.

U utrci učenica 5. i 6. razreda na 800 metara većim dijelom je uvjerljivo od početka vodila Ana Vita Šlatka koja je nesretno stala u jednu rupu i ozlijedila zglob. Iako bi većina djevojčica odustala, ona je trpeći bol smogla snage i istrčala do kraja propuštajući tek dvije učenice ispred sebe.

Ostali učenici su dali sve od sebe te su svi istrčali najbolje i najbrže što mogu. Istaknu se Matija Marković završivši 11. u utrci učenika u kojoj je sa starta krenulo 98 natjecatelja. Ekipno su najbolje istrčali učenici 7. i 8. razreda koji su među 25 ekipa zauzeli visoko 5. mjesto. Voditelj učenika bio je Igor Kupres