Prvi pub kviz - Pokaži koliko znaš

Ove srijede održan je prvi pub kviz u organizaciji naše škole pod nazivom Pokaži koliko znaš, a sudjelovati su mogli djelatnici i suradnici svih samoborskih osnovnih škola. Na poziv naše škole odazvalo se sedam izvrsnih ekipa vrlo maštovitih naziva. Bilo je tu učitelja različitih profila, stručnih suradnika, ravnatelja, računovođa, predstavnika nakladničkih kuća te dragih nam umirovljenih djelatnika.

Kviz su vodili i pitanja osmislili vanjski suradnici koji su svoj dio zadatka odradili vrlo profesionalno. Zavidno znanje pokazale su sve ekipe, a da je natjecateljski duh bio iznimno važan dio cjelokupne priče govori nam i podatak da su nakon tri odigrana kruga čak četiri ekipe ušle u završno pripetavanje. Prvu pobjedu nakon neizvjesne borbe odnijela je na kraju ekipa Lovci za Potjeru koju su činili predstavnici Profila Klett koji su također vrlo rado podržali našu ideju. Kvizaško natjecanje nastavlja se već sljedeći mjesec kada će ekipe imati novu priliku pokazati svoje znanje!

Ovakav oblik druženja vidimo kao izvrsnu mogućnost suradnje i povezivanja svih djelatnika samoborskih škola, uz njegovanje i testiranje znanja kojem smo svi usmjereni te aktivno provođenje slobodnog vremena uz pokoju grickalicu i piće, natjecateljsku atmosferu i dobru zabavu prije svega.

Novi natjecatelji slobodno se mogu pridružiti u sljedećem krugu i prijaviti svoje ekipe na poveznici: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf--ksJHIN6z7emMrB6fIsIHlRxHpOnWwv8Z_xDwzREwdB6hQ/viewform

knjižničarka Ivančica Huđek

objavio: Igor Matijašić   datum: 14. 10. 2022.

Koliko vremena dnevno koristiš mobitel?