Projekti

Razredne web stranice

Škola na radiju

Srebrna Katja Gušić, brončani Luka Sušac

Proteklog tjedna je na Športskom parku Mladost održano županjsko natjecanje na kojem je nastupilo 29 učenika škole. Sudionike je na atletskom stadionu u Zagrebu dočekalo sunčano vrijeme uz lagani povjetarac što je pridonijelo dobrom raspoloženju svih okupljenih. Okupilo se 17 od 49 osnovnih škola u Zagrebačkoj županiji, a naša škola je među devet škola koje se nastupile u sve četiri konkurencije.

U konkurenciji učenica 5./6. razreda zauzeli smo ukupno 9. mjesto, a za školu se nastupile: Lana Jurišić, Lena Kmezić Janjušić, Tena Drljača i Bruna Pavlin. U ovoj kategoriji šest učenica nije sudjelovalo zbog odustajanja u zadnji tren i bolesti te ih nakon ranije prijave nije bilo moguće zamijeniti.

Između učenika 5./6. razreda ukupno smo bili 10., a za školu se nastupili: Noa Beribak, Dino Devetak, Luka Stanić, Marko Vidaković, Nikola Žganjer, Leon Smolej i Petar Vapnar. Najmlađi među njima, Luka Sušac je provjerom funkcionalnih sposobnosti već dokazao kvalitetu trčanja na srednjim prugama te je u trčanju na 600 metara zauzeo 3. mjesto. Korak do postolja je u skok u vis je bio Edvard Špelko. Voditelj učenika petih i šestih razreda bio je učitelj Igor Kupres.

Predstavnice učenica 7./8. razreda ukupno su zauzele 9. mjesto, a za školu se nastupile: Eva Kolarek, Tia Igrec, Lara Oslaković, Sara Devetak, Valentina Ažić, Patricia Nider i Dorotea Nider. Najbolji rezultat od predstavnika naše škole na ovome natjecanju ostvarila je Katja Gušić bacivši vorteks 47,09 metara i time zauzela 2. mjesto u ovoj disciplini. Do zlata joj je nedostajalo nešto više od 2 metra, no ovaj blistavi rezultat dokaz je upornosti i sportskog talenta koji Katja pokazuje. Blizu medalji bila je Jelena Kruhan koja je na 100 metara bila četvrta.

Kategoriju učenika 7./8. razreda završili smo na 15. mjestu, a za školu se nastupili: Filip Celizić, Jakov Kovačić, Gabriel Mihelić, Matej Vapnar, Mihael Regović, Robert Svilić i Jakov Čučić. Voditelj učenika sedmih i osmih razreda bila je učiteljica Sandra Jurković.