Sportski tjedan za učenike 1. - 4. razreda

Prošli tjedan (8.5. – 12.5.) održao se „sportski tjedan“ za učenike nižeg turnusa u našoj školi.  Svaki dan nakon nastave odigravale su se „velike bitke“ na sportskim terenima (igralište, dvorana). Tjedan je krenuo sa natjecanjem u graničaru za četvrte razrede, u kojem je pobjednik bio 4.c razred pod vodstvom svoje učiteljice Vlaste Vereš. Drugog dana, u utorak nastavilo se sa graničarom za treće razrede i sa štafetnim natjecanjem za učenike prvih i drugih razreda, nakon guste i izjednačene borbe 3. a razred (učiteljica Ružica Fabekovec) izlazi kao pobjednik, dok se u štafetnim natjecanjima čak i nakon ponovljene snimke, nije znalo koji je razred za nijansu pobijedio, stoga odlukom voditelja/suca Igora Kupresa  svi osvajaju diplome za sudjelovanje.

U srijedu počinje nogometni turnir za 3./4. razrede koji je izazvao najviše interesa među učenicima, u polufinale prolaze 3.b i 4.a. U četvrtak se odigravaju jako zanimljive polufinalne utakmice i sve je polako spremno za veliko finale u kojem će sudjelovati 3.b pod vodstvom svoje učiteljice Zvjezdane Malović koja se kroz ovaj turnir pokazala kao vrsni taktičar i poznavatelj nogometne igre i „strašni“ 4.c pod vodstvom svoje veće opjevane učiteljice. U petak se odigravaju finalni mečevi u graničaru i nogometu u kojem pobjednici iz oba susreta izlaze učenici 4. c i time pokazuju da su odlični sportaši kojima se i učitelj Nenad Rodić već polako veseli. Nakon završenih mečeva uslijedila je dodjela pehara za finaliste i naravno zajedničko fotografiranje. Time je i završio „sportski tjedan“ u našoj školi koji je pružio mnoštvo lijepih poteza, uzbudljivih završnica i ugodnog druženja.

Dejan Ćosić

objavio: Igor Matijašić   datum: 16. 5. 2017.

Koliko vremena dnevno koristiš mobitel?