Pozdrav jeseni u boravku

Iako još uvijek uživamo u posljednjim zrakama Sunca igrajući se na novouređenom školskom igralištu i parkovima u blizini škole, gospođa Jesen se polako, ali sigurno, uvlači u prostorije naših boravaka. Pozdravili smo ju i zaželjeli dobrodošlicu stihovima na našem Stihokazu. Šećući naseljem istraživali smo izgled drveća i sakupljali otpalo lišće različitih veličina i boja te od njih izradili zanimljive i neobične životinje i šumske vilenjake.

Stvarno uživamo u jesenskim bojama pa smo ih donijeli i u boravak. Izradili smo pravu malu šumu drveća ispod čijih se krošanja skrivaju puževi šarenih boja.  Naš pano također smo ukrasili raznobojnim lišćem koje smo sami naslikali.

Pripremili smo se i za nadolazeće kišne dane i izradili svoje prve kišobrane. Nadamo se da kiša ipak neće jako padati i da će nas vuna od koje su izrađeni sačuvati suhe.

Proslavili smo Dan šišmiša gledajući dokumentarni film i čitajući enciklopedije o njima. Ono što smo smatrali najzanimljivijim stavili smo na plakat.               Shvatili smo da zapravo jako malo znamo o šišmišima, a toliko su nam se svidjeli da smo ih i izradili u origami tehnici kako bi ostali što dulje s nama u boravku.

Njima smo pridružili i raznobojne ptice koje smo izradili za Dan životinja.

Veselimo se daljnjem zajedničkom druženju i igri!

učiteljice Suzana Kos i Ana-Marija Šovagović Zuzjak

objavio: Igor Matijašić   datum: 15. 10. 2016.

Koliko vremena dnevno koristiš mobitel?