Moj izlet u Krašograd

Na izletu sam se jako zabavila zato što smo radili zabavne stvari: muzli smo kravu, mijesili tijesto, skakali smo u vrećama, igrali smo se u parku i skakali na trampolinu. (Lana Matijaščić 2. b)

Meni je bilo baš super. Igrali smo se muženja krave, vozili smo se vlakićem i brodom, ručali smo, igrali se u parkiću, mijesili smo tijesto i imali smo utrku u vrećama. Baš sam se zabavio. (Matej Kruhan 2. b)

Meni je najbolje bilo kad smo bili na trampolinu. Meni je to najbolji izlet u drugom razredu.Imali smo dobru tetu Antoniju. Ja mislim da je svima bilo dobro. (Klara Findrik 2. b)

U Krašograd smo išli autobusom. Kada smo krenuli, u autobusu smo pjevali i zabavljali se. Tada sam sjedila s Tonkom. U Krašogradu nam je bilo zabavno. Gledali smo životinje i imali ugodni smještaj. Skakali smo na trampolinu i igrali se u parkiću. Zabavila sam se u traženju blaga i u finom sladoledu. Htjela bih ponoviti vožnju u gliseru i zabavljanje s prijateljima. Bio je to najbolji izlet koji nikada neću zaboraviti. (Tena Ratešić 2. b)

Putovali smo autobusom da bi došli do Krašograda. Dok smo se vozili, Marko Jazbinski, Mario, Gabrijel i ja smo pjevali puno pjesama. Svi su pjevali s nama. Napokon smo stigli i onda smo jeli. Kada smo pojeli, išli smo se voziti vlakićem u kojem se moglo vrištati, skakati i pjevati. Poslije vožnje smo razgledavali razne životinje. Vozili smo se gliserom. Onda smo se igrali u parkiću. Poslije parkića su krenule igre, a to su: mužnja krave, izrađivanje oblika od tijesta, slatka alka.... (Matej Sokolović 2. b)

objavio: Igor Matijašić   datum: 17. 5. 2016.

Trećaši u Samoboru

Ovaj tjedan: 2058