Pismo ravnatelja roditeljima naših učenika

Poštovani roditelji naših učenika,

u ponedjeljak 7. rujna počinje još jedna nastavna godina.

U našu školu ponovno će zakoračiti više od 500 učenika, neki i po prvi puta. Učionice će ispuniti svoju svrhu jer školske zgrade bez đaka i nemaju nikakvog smisla. I nikakva online nastava ne može zamijeniti u potpunosti rad u razredu u što smo se imali prilike uvjeriti krajem prošle školske godine!

Sve obavijesti o dolasku učenika u školu objavljene su na web stranici te vas molimo da se pridržavate istih. Kako bismo što bezbolnije organizirali prvi dan nastave, roditelji učenika od drugog do osmog razreda neće ulaziti u školsko dvorište (učenici će tih nekoliko metara od ograde do ulaza proći sami).

U ponedjeljak će učenici dobiti sve važne informacije od strane svojih razrednika s kojima će provesti svo vrijeme u učionici. Prvog dana nastave sve naše učenike na klupama će dočekati udžbenici i platnene maske koje će učenici ponijeti sa sobom kući. Maske su perive i učenici viših razreda će ih nositi u učionici. Učenici nižih razreda u učionicama ne nose maske, ali svi učenici putnici nose maske u javnom ili organiziranom prijevozu.

Apeliram na sve roditelje - pokažimo odgovornost u novonastaloj situaciji!

Možda i među vama ima onih koji smatraju da je sve ovo bezveze, možda ima i onih koji vjeruju u teorije zavjere, ali pokušajte svi zajedno pomoći i nama u školi da se možemo pridržavati svih uputa koje smo dobili od strane nadležnog Ministarstva. Samo zajedničkim snagama, što smo i puno puta dokazali, možemo i sve ovo prevladati.

Bit će teško, bit će izazovno i neizvjesno, ali svojim ponašanjem možemo utjecati na mnoge stvari.

Svi smo mi u školi ustrajni u dugogodišnjem cilju – pokušati pružiti najkvalitetnije obrazovanje za sve naše učenike, ali prvenstveno sačuvati i zdravlje svih učenika i djelatnika.

Sigurni smo da će tako biti i ove godine…

Sretno nam svima!

Igor Matijašić

ravnatelj OŠ Milana Langa (Bregana)

objavio: Igor Matijašić   datum: 4. 9. 2020.

Tesa najbolje u Županiji

Hoćeš li se nečega odreći u korizmi?

« Ožujak 2024 »